Stavba Slovenského kostola na Islande ·  V týchto mesiacoch prebieha výstavda dreveného kostolíka pri našej misii na Islande. Kostol bude určite obrovskou raritov na celom ostrove. Pozrite si niekoľko fotografií a sledujte pokračovanie stavby.  viac »
Zvolili sme nové vedenie Kapucínov na Slovensku ·  V pondelok 11. mája 2015 začala naša 9. provinciálna kapitula v malebnej obci Čičmany. Zhromaždených 59 bratov z celého Slovenska hodnotilo uplynulé trojročie pôsobenia a následne si zvolilo nové vedenie. Ďakujeme, že ste nás sprevádzali svojimi modlitbami. Pozrite si, kto bude v službe predstavených najbližšie rtojročie  viac »
Návšteva generálneho predstaveného na Slovensku ·  Brat Mauro Jöhri, generálny predstavený bratov kapucínov zavítal na týždňovú návštevu Slovenska (8.-17.decembra), aby navštívil všetky miesta nášho pôsobenia a stretol sa osobne s každým bratom.
Hrobové miesta zosnulých bratov ·  Ak sa chcete pomodliť a zapáliť sviecu na hrobe niektorého z našich zosnulých bratov kapucínov a neviete, kde a hrob nachádza, pozrite si zoznam, ktorý vám napovie viac.  viac »
Záverečná správa synody o rodine ·  Kompletný text záverečnej správy mimoriadnej synody biskupov - v snahe o ponúknutie komplexných informácií o mimoriadnej synode vám prinášame aj úplný pracovný preklad textu Synodálnej správy.  viac »
Nové Konštitúcie Kapucínov ·  Slovenský pracovný preklad Konštitúcií menších bratov kapucínov a Ordinácií generálnych kapitúl.  viac »
Cena  ·  Príhovor Renza Puccetiho pri prevzatí ceny. Puccetti je lekár, prednáša Bioetiku, je autorom niekoľkých kníh a mnohých vedeckých článkov  viac »
Turíce ·  Duch Svätý - ak ho necítim, mám ho?  viac »
Medzinárodný informačný bulletin ·  Ak ste zvedaví, čo sa deje vo svete očami kapucínov, prípadne by ste radi spoznali, ako žijú a pôsobia bratia kapucíni vo svete, prečítajte si BICI.  viac »
« Novšie články    Staršie články »
Piatok, 23. Február 2018
Meniny má Roman(a)