Rozpis


    
                                                                            Spovedná služba

    Pondelok - piatok: od 5:50 do Ranných chvál; popoludní od 16:00 a od 18:15
    Sobota: od 16:00
    Nedeľa: dopoludnia – pol hodiny pred sv. omšou; popoludní: od 16:00 a od 18:15

   


Utorok

3

6:00

Viliam

Peter

7:15 GMA

Michal

 

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Karol, Damián

19:00

Damián

Viliam, Milan, Miloš

Streda  sv. František

4

6:00

Michal

Viliam

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Karol

Michal, Peter, Martin

19:00

Damian

 nespovedá sa

Štvrtok

5

6:00

Karol

Martin, Damián

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Martin, Michal, Peter, Damián

19:00

Martin

 Milan, Viliam, OndrejTk, Karol

Piatok

6

6:00

Milan

Michal, Karol

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Martin

Peter, Viliam, Michal,

19:00

?

Martin, Damián, Karol, Milan

Sobota

7

17:00

Milan

Viliam, Peter

19:00

Peter

Milan

Nedeľa

8

5:15

Martin

 

6:00

Viliam

Martin

8:00

Milan

Viliam, Karol

9:30

Pavol Šajgalík

Milan, Michal

10:00 OU

Peter

 

11:00

?/Ondrej/

Michal, Viliam

17:00

Karol

Damián, Peter

19:00

Damián

Milan, Karol, Michal

Deň

 

Hodina

Október

  

Pondelok

9

6:00

Martin

Milan

16:00 OU

Peter

 

17:00

Karol

Viliam, OndrejTk

19:00

OndrejTk

Martin, Karol

Utorok

10

6:00

Viliam

Peter

7:15 GMA

Michal

 

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Karol, Martin

19:00

Peter

Viliam, Milan,

Streda

11

6:00

Michal

Peter

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Karol

Michal, Viliam

19:00

Karol

Martin, OndrejTk

Štvrtok

12

6:00

Karol

Viliam

16:00 OU

Miloš

 

17:00

Milan

Viliam, OndrejTk

19:00

OndrejTk

 Milan, Ezechiel, Miloš

Piatok

13

6:00

Milan

Miloš

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Martin

Miloš, Viliam

19:00

Miloš

OndrejTk, Milan, Peter

Sobota

14

17:00

Ezechiel

Viliam, Peter

19:00

Peter

Milan

Nedeľa

15

5:15

Miloš

 

6:00

Viliam

Miloš

8:00

Milan

Viliam, Ezechiel

9:30

Miloš

Milan, Karol

10:00 OU

Peter

 

11:00

Karol

Miloš, Viliam

17:00

Martin

Miloš, OndrejTk

19:00

OndrejTk

Milan, Karol, Martin

Deň

 

Hodina

Október

  

Pondelok

16

6:00

Martin

Milan

16:00 OU

Peter

 

17:00

Karol

Martin, OndrejTk

19:00

OndrejTk

Ezechiel, Karol

Utorok

17

6:00

Karol

Peter

7:15 GMA

Michal

 

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Karol, Damián,

19:00

Damián

Miloš, Milan

Streda

18

6:00

Michal

Karol

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Karol

Michal, Miloš

19:00

Miloš

Ezechiel, Damián

Štvrtok

19

6:00

Karol

Damian

16:00 OU

Miloš

 

17:00

Milan

Martin, Peter

19:00

Martin

 Milan, OndrejTk

Piatok

20

6:00

Milan

Martin

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Martin

Miloš, Damian

19:00

Haľko

Karol, Milan, Peter

Sobota

21

17:00

Ezechiel

Miloš, Peter

19:00

Peter

Milan

Nedeľa

22

5:15

Miloš

 

6:00

Martin

Miloš

8:00

Milan

Ezechiel, Martin

9:30

Pavol Šajgalík

Karol, Michal

10:00 OU

Peter

 

11:00

Karol

Michal, OndrejTk

17:00

Miloš

Damián, Peter

19:00

Damián

Milan, Karol, Miloš

Deň

 

Hodina

Október

  

Pondelok

23

6:00

Martin

Milan

16:00 OU

Peter

 

17:00

Karol

Viliam, OndrejTk

19:00

OndrejTk

Ezechiel, Karol

Utorok

24

6:00

Viliam

Peter

7:15 GMA

Michal

 

16:00 OU

Peter

 

17:00

Milan

Karol, Martin

19:00

Karol

Viliam, Milan

Streda

25

6:00

Michal

Viliam

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Karol

Michal, Milan

19:00

Milan

Ezechiel, Damián

Štvrtok

26

6:00

Peter

Damian

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Martin, Peter

19:00

Martin

 Milan, OndrejTk

Piatok

27

6:00

Milan

Martin

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Martin

Miloš, Viliam

19:00

Miloš

Karol, Milan, Peter

Sobota

28

17:00

Ezechiel

Viliam, Peter

19:00

Peter

Milan

Nedeľa

29

5:15

Martin

 

6:00

Viliam

Martin

8:00

Milan

Viliam, Ezechiel

9:30

Pavol Šajgalík

Karol, Michal

10:00 OU

Peter

 

11:00

Karol

Michal, Viliam

17:00

Miloš

Damián, OndrejTk

19:00

Damián

Milan, Karol, Miloš

Deň

 

Hodina

Október

  

Pondelok

30

6:00

Martin

Milan

16:00 OU

Peter

 

17:00

Karol

Viliam, OndrejTk, Martin

19:00

OndrejTk

Ezechiel, Karol, Miloš

Utorok

31

6:00

Viliam

OndrejTk

7:15 GMA

Michal

 

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Milan

Karol, Damián, Martin

19:00

Damián

Viliam, Milan, Peter, Miloš

Streda Všetkých svätých        

1

6:00

Michal

Miloš, OndrejTk, Milan

8:00

Milan

Viliam, Ezechiel, Miloš

9:30

Pavol Šajgalik

Michal, Milan, Karol

10:00 OU

OndrejTk

 

11:00

Karol

Damian, Viliam, Michal, Martin

17:00

Miloš

Michal, Damian, Viliam, Martin

19:00

Damian

Ezechiel, Miloš, Karol, Milan, Peter

Štvrtok

2

6:00

Karol

Miloš, Damián

16:00 OU

Miloš

 

17:00

Milan

Martin, Michal, Peter, Damián

19:00

Martin

Milan, Viliam, OndrejTk, Karol

Piatok

3

6:00

Milan

Michal, Karol

16:00 OU

OndrejTk

 

17:00

Martin

Miloš, Viliam, Michal, Ezechiel

19:00

Miloš

Martin, Damián, Karol, Milan, Peter

Sobota

4

17:00

Ezechiel

Viliam, Peter

19:00

Peter

Milan

Nedeľa

5

5:15

Martin

 

6:00

Viliam

Martin

8:00

Milan

Viliam, Ezechiel

9:30

Pavol Šajgalík

Karol, Michal

10:00 OU

Peter

 

11:00

Karol

Michal, Viliam

17:00

Miloš

Damián, Peter

19:00

Damián

Milan, Karol, Miloš


Sobota, 21. Október 2017
Meniny má Uršuľa