Sv.Omše za život ·  Pozývame vás od septembra na sväté omše za život, na ktorých si budete môcť aj napísať vaše úmysly týkajúce sa daru života do pripraveného košíka v strede kostola. Celý program nájdete v správe.  viac »
Parte ·  info o pohrebe a zádušnej sv. omši  viac »
Čo vám o porne v škole nepovedali ·  27. januára sme pozvali klinického psychológa Martina Milera na prednášku s diskusiou. Prezentovali sme publikáciu kapucínskeho vydavateľstva Minor: Stvor vo mne srdce čisté Pastorálna reakcia na pornografiu - dokument konferencie biskupov USA. Ak sa chcete viac dozvedieť môžete si pustiť záznam z tejto akcie.  viac »
Výlet stretiek na Kremnické Bane ·  Po premiérovom spoločnom výlete na Kremnické Bane v zime minulého roku sme si v sobotu 21.1.2017 urobili reprízu a navštívili našich bratov kapucínov v ich kláštore a opäť tak vytvorili bratské spoločenstvo... nech Boh dá, aby sa to stalo dobrou tradíciou.... Keďže sa spoločenstvo laikov okolo kapucínov pekne rozrastá, oproti minulému roku boli potrebné namiesto jedného dva autobusy. A nielen to. Rozrastá sa nielen túžba po živote v kapucínskom spoločenstve ale aj po živote so živým Bohom. Veru, je v požehnanom rozmachu a nových rozžiarených tvárí viac než dosť.   viac »
SDM pútnici ·  Mladí, plní túžob, nádeje, no i ťažôb, sme sa vybrali so svojimi krížmi putovať za Ježišom a pápežom Františkom na svetové dni mládeže.  viac »
    Staršie články »
Pondelok, 23. Apríl 2018
Meniny má Vojtech