Letný tábor 24-29.7.2017 ·  Celý tábor sa odohrával v Narnii. Prechádzali sme cez jednotlivé výzvy, ktoré nám príbeh ponúkol. Cvičili sme odvahu, jednotnosť a obetavosť za druhých. To všetko nám malo pomôcť pri záverečnom boji, kde sme zvíťazili nad zlou čarodejnicou. Sám by to nikto nezvládol, preto nám prišiel na pomoc Aslan, ktorý nás povzbudzoval a daroval nám tajnú zbraň.  viac »
Kostol Panny Márie Fatimskej  ·  v Hriňovej bol vyhlásený za kostol "Svätej brány milosrdenstva".  viac »
Hriňovský tábor o Františkovi, rytierovi z Assisi ·  Tábor na Bratkovici sa niesol v duchu Františkovej mladosti a jeho duchovnej premeny. Konal sa od 13. až do 18. júla 2015 a celkovo nás bolo okolo 100 nádejných rytierov. Začal sa prípravou na vojnu s Perugiou. Výroba erbov a výzbroje našich rytierskych rádov bola vo veľkej horúčave náročná. Prekonali sme ju a sledovali Františkovu skúsenosť vo väzení a pri kríži v San Damiane. Pomáhali sme opravovať zborený kostolík.  viac »
Nový kostol na Raticovom Vrchu. ·  V posledných mesiacoch boli na Raticovom Vrchu dva kostoly. Ako je to možné? Pri našom kostole vyrástol drevený kostol určených na Island. Stavali ho bratia z kláštora s výraznou pomocou tunajších ľudí. Má pôdorys kríža zo San Damiano a po prevezení na Island bude znova zložený a dokončený. Pozrite si tento prekrásny kostolík na fotografiách.  viac »
Detský tábor 7-13.7.2014 ·  Tradičný hriňovský tábor začal v pondelkové slnečné ráno. S veľkým počtom detí (50) sme sa presunuli smerom na Kokavu do rozľahlej chaty. V strmom kopci v údolí medzi stromami bola učupená naša egyptská továreň na tehly. A už sa dostávame k hlavnej téme: Zázraky Pánove v Egypte (10 egyptských rán).  viac »
    Staršie články »
Sobota, 17. Február 2018
Meniny má Miloslava