Katarínska zábava ·  Katarínska zábava sa pomaly stáva tradíciou. Tento, už tretí ročník, sme sa stretli 28. novembra na obľúbenom mieste: v jedálni ZŠ Fándlyho.  viac »
Víkend otcov s deťmi ·  Začalo to minulý rok, keď sme organizovali víkendovú duchovnú obnovu pre ženy. Aby sa ženy mohli naplno venovať duchovnej obnove, chlapi dostali za úlohu postarať sa o domácnosť..a hlavne o deti. Niektorí to zobrali akčne a povedali si: "Čo budeme sedieť doma, berieme deti a ideme na chatu.  viac »
FamiyKap 2015 ·  Tohtoročný futbalový turnaj FamilyKap bol už tretím v poradí. Dátum 18.10.2015 bol známy už pár mesiacov a vsadili sme na „istú kartu“ v podobe športovej haly v Pezinku.  viac »
Hovory K ·  Už dlhší čas sa nám dostávalo do uší ako by bolo skvelé stretnutie všetkých typov spoločenstiev vo farnosti, ale aj „pod našou strechou.“ Stačilo jedno stretnutie s pánom farárom, jeho súhlasiaci úsmev a svetlo sveta uzrela akcia Hovory K.  viac »
Obnova charitnej budovy ·  za účelom zlepšenia jeho stavebnotechnického stavu, architektonického vzhľadu a skvalitnenia jeho úžitkovej hodnoty pre lepšie využitie v oblasti pastoračných, sociálnych, kulturno-vzdelávacích služieb poskytovaných Slovenskou provinciou rádu menších bratov kapucínov  viac »
Duchovná obnova pre mladých ·  Na poslednom, ešte prázdninovom stretnutí animátorov zaznela z úst mladých túžba po duchovnej obnove. Pár dotykov na ploche tabletu s aplikáciou kalendár a našli sme termín. Samozrejme dosť „šibeničný“, ako sme už zvyknutí. Felix ako prednášateľ súhlasil,  viac »
Jasličková 2014 ·  Ako je už v našom Káčku zvykom, aj tento rok sa konalo divadielko pre deti - Jasličková. Nebolo ľahké pripraviť niečo nové a písanie scenáru tak isto zabralo veľa šasu. Nakoniec sme sa rozhodli, že tento rok by sme mohli poukázať aj na “vedľajšie” príbehy, ktoré zohrali pri narodení Ježiška podstatnú úlohu.  viac »
Pohodový večer s Vojtechom ... ·  3. 12. by sa páter Vojtech Rudolf Rajner dožil 95.rokov života a v máji uplynulo 15.rokov od jeho odchodu do večnosti. Možno by bolo vhodné si tieto výročia pripomenúť z hľadiska vášho brata kapucína, ale aj ako Pezinského rodáka.  viac »
« Novšie články    Staršie články »
Sobota, 17. Február 2018
Meniny má Miloslava