Prvý jesenný DcuK ·  Milí mladí priatelia, vítame vás po prázdninách a s radosťou vám oznamujeme, že aj v tomto školskom roku budeme pokračovať s DcuKmi - formačnými stretnutiami "Decká u kapucínov".  viac »
Jesenné varenie ·  Milí priatelia Rodinné centrum vás srdečne pozýva na ďalší zo série kurzov Varíme s Tescomou.  viac »
Septembrová prednáška ·  Dlho avizovaná prednáška českého psychiatra Maxa Kašparú sa nakoniec nekonala z dôvodu jeho choroby a bola presunutá na mesiac október. Ani tento fakt nás však neodradil a túto prednášku sme nahradili inou a o nič menej hodnotnou.  viac »
Pozývame vás na burzu ·  A máme tu ďalšiu zo skvelých akcií, ktoré pre vás robíme v Rodinnom centre Sirotár - burzu.  viac »
Jesenné varenie ·  Milí priatelia, po prázdninách sme tu opäť s našimi kurzami. Ako prvý nás čaká kurz varenia, tentoraz sa zameriame na jesenné dobroty.  viac »
Znovu otvárame Materské centrum ·  Prázdniny sa skončili a so septembrom sa opäť otvoria aj brány nášho Materského centra Sirotár.  viac »
Max Kašparů v Žiline ·  Ak povieme o niekom, že je zabijak, nemyslíme tým nič dobré. Vybaví sa nám ihneď predstava úteku do bezpečia, zneškodnenia, trestu. Známy český psychiater a teológ príde do Žiliny s prednáškou o zabijakoch: konkrétne zabijakoch manželstiev.  viac »
Letné pobytové výlety 2016 ·  V pondelok 4. júla sa ôsmi animátori a 21 mladých stretlo na pôde kapucínskeho kláštora v Žiline, aby sa spoločne vydali na dobrodružnú cestu budovania spoločného kráľovstva.  viac »
« Novšie články    Staršie články »
Pondelok, 25. September 2017
Meniny má Vladislav