Televízna relácia ·  Priatelia, v nedeľu, dňa 30. 10. 2016 Slovenská televízia odvysielala reláciu Slovensko v obrazoch, v rámci ktorej bol natočený aj dokument o Sirotári.  viac »
Max Kašparú v Žiline ·  Priatelia, po prvom nevydarenom pokuse veríme, že tentoraz choroba ani iné neduhy neprekazia prednášku renomovaného českého psychiatra Maxa Kašparú v Sirotári.  viac »
Prvý jesenný DcuK ·  Milí mladí priatelia, vítame vás po prázdninách a s radosťou vám oznamujeme, že aj v tomto školskom roku budeme pokračovať s DcuKmi - formačnými stretnutiami "Decká u kapucínov".  viac »
Jesenné varenie ·  Milí priatelia Rodinné centrum vás srdečne pozýva na ďalší zo série kurzov Varíme s Tescomou.  viac »
Septembrová prednáška ·  Dlho avizovaná prednáška českého psychiatra Maxa Kašparú sa nakoniec nekonala z dôvodu jeho choroby a bola presunutá na mesiac október. Ani tento fakt nás však neodradil a túto prednášku sme nahradili inou a o nič menej hodnotnou.  viac »
Pozývame vás na burzu ·  A máme tu ďalšiu zo skvelých akcií, ktoré pre vás robíme v Rodinnom centre Sirotár - burzu.  viac »
Jesenné varenie ·  Milí priatelia, po prázdninách sme tu opäť s našimi kurzami. Ako prvý nás čaká kurz varenia, tentoraz sa zameriame na jesenné dobroty.  viac »
Znovu otvárame Materské centrum ·  Prázdniny sa skončili a so septembrom sa opäť otvoria aj brány nášho Materského centra Sirotár.  viac »
« Novšie články    Staršie články »
Sobota, 17. Február 2018
Meniny má Miloslava